در صورتی که قبلا در وب سایت فن بازار بین المللی ویرا ثبت نام نموده اید ، با استفاده از نام کاربری ( ایمیل آدرسی که موقع ثبت نام وارد نموده اید ) و پسورد خود ( کلمه عبوری که موقع ثبت نام انتخاب نمودید ) به سامانه وارد شوید ، پس از ورود می توانید از امکانات سامانه و داشبرد مدیریتی خود بهره مند گردید .

ضمنا جهت مشاهده اطلاعات تماس و جزئیات فناوری ها و خدمات تجاری سازی ، ورود به سایت الزامی است .

برای امنیت بیشتر ، لازم است عددی را که در تصویر مشاهده مینمایید را تشخیص و در قسمت مورد نظر درج نمایید و سپس دکمه ورود به سامانه را فشار دهید .

برای استفاده از خدمات وب سایت و پرتال فن بازار بین المللی ویرا ، تنها کافیست در وب سایت ثبت نام نمایید ، ثبت نام در سامانه رایگان بوده و هیچ هزینه ای در بر نخواهد داشت .


* با انتخاب زبان پیشفرض خود ، کلیه مکاتبات پیامکی ، ایمیل های اطلاع رسانی و پنل های مدیریتی به همان زبان برای شما در نظر گرفته خواهد شد.

* اگر شما از طرف شخصی معرفی شده اید ، کد معرف خود را وارد نمایید در غیر اینصورت این گزینه را خالی رها کنید.

* کلمه عبور میبایست حداقل از 8 کاراکتر و حداقل یک عدد و یک حرف باشد!

برای هرگونه سوال یا رفع مشکل در سامانه ثبت نام با تلفن های تماس فن بازار بین المللی ویرا و یا تلفن مستقیم 09133011753 تماس حاصل فرمایید .

کاربر گرامی ، اگر کلمه عبور خود را فراموش نموده اید ، آدرس ایمیلی که با آن در سامانه ثبت نام نموده اید را وارد نمایید ، روی دریافت پسورد فراموش شده کلیک نمایید ، بصورت اتوماتیک یک ایمیل به آدرس شما ارسال خواهد شد که حاوی نام کاربری و پسورد فراموش شده شما میباشد .

ضمنا در صورتی که موبایل خود را در سامانه وارد کرده باشید ، پسورد جدید برای شما پیامک نیز خواهد شد .


برای هرگونه سوال یا رفع مشکل در ورود به سامانه با تلفن های تماس فن بازار بین المللی ویرا و یا تلفن مستقیم 09133011753 تماس حاصل فرمایید .

جهت درج تبلیغات در پایین صفحات سامانه تماس بگیرید